Мачу-Пікчу цінний?

Мачу-Пікчу, на першому місці в списку мандрівників. Люди приїжджають з усього світу, витрачають тисячі доларів, подорожують днями та стоять у черзі, щоб просто побачити це дивовижне диво світу. Але чи цінний Мачу-Пікчу?

Мачу-Пікчу, безумовно, варто відвідати, але це вимагає величезних вкладень часу, грошей та енергії. Насправді подорож до Мачу-Пікчу займає більше доби, коштує близько 300 доларів на людину і може бути важкою через висотну хворобу.

Чи варто одноденна подорож до Мачу-Пікчу?

Мачу-Пікчу зазвичай відвідують за день, тому що ви не можете побачити його на власні очі. По суті, ви не можете їздити в Мачу-Пікчу, тому вам доведеться сісти в автобус, а потім рухатися по петлі до уламків. Цикл триває лише кілька годин, тому його можна відвідати за один день. Однак ви не можете здійснити всю подорож за один день, тому що Мачу-Пікчу – це віддалене місце. Отже, чи варто одноденна поїздка до Мачу-Пікчу?

Одноденна поїздка в Мачу-Пікчу того не варта, тому що ви не можете фізично сісти на потяг в Агуас-Кальентес, сісти в автобус в Мачу-Пікчу і за один день побачити уламки.

Насправді поїхати в Мачу-Пікчу зовсім непросто. Припустимо, що ви приїхали зі Сполучених Штатів. Наприклад, вам потрібно спочатку доїхати до місцевого аеропорту, сісти на літак до Ліми та знову сісти до Куско. Потім вам доведеться сісти на потяг до Агуас-Кальентес. Це найближче місто до Мачу-Пікчу. Поїздка триває 3 години. Нарешті, вам доведеться сісти на 25-хвилинний автобус з Агуас-Кальентес до Мачу-Пікчу.

Як ви можете бачити в попередньому абзаці, зазвичай потрібно більше дня, щоб дістатися до Мачу-Пікчу. Зробити все це за один день неможливо, тим більше що в Мачу-Пікчу варто їхати якомога швидше!

Ви повинні відвідати Мачу-Пікчу якомога швидше, оскільки туристів буде менше, а вдень може бути туман, що робить краєвид менш вражаючим. Що варто враховувати під час відвідування Мачу-Пікчу: вам може не пощастити і ви ніколи цього не побачите! Заслуга Алана Харта-молодшого

Чи вартий сам досвід?

Оскільки неможливо відвідати Мачу-Пікчу за один день, краще відвідати інші міста Перу, відвідати лише Мачу-Пікчу і повернутися додому. Але чи варта справа Мачу-Пікчу вашого часу? Чи вартий сам досвід?

За словами Thirst Lounge Travels і Коді Баффінгтона, відвідати Мачу-Пікчу варто. Вони тревел-блогери, які працюють по всьому світу. Проблема в тому, що вони іноді платять за хороший огляд місць, щоб залучити туристів. Тому я спершу переконався, що за цими відео немає прямого спонсорства.

Перше відео покаже вам весь транспорт, який вам потрібен, щоб дістатися до Мачу-Пікчу. Це чудовий спосіб уявити, якою була б подорож до Мачу-Пікчу.

Кредит на подорож до Thirst Lounge Travel

Як можна побачити на відео, вони також пробували різні речі на Агуаса Каліентес. Тепер відео нижче трохи інше: воно більше зосереджено на Мачу-Пікчу. Це дійсно пояснює, як працює тур. Тому ви також повинні подивитися на нього, щоб зрозуміти, чого можна очікувати.

Заслуга Коді Баффінгтона

Чи варто Мачу-Пікчу ваших грошей?

Щоб дізнатися, чи має Мачу-Пікчу цінність, потрібно поговорити про гроші. Чи можете ви дозволити собі цю дивовижну подорож у світ? Ну, це те, що ми зараз побачимо. Отже, чи варто Мачу-Пікчу ваших грошей?

Вартість входу в Мачу-Пікчу становить 60 доларів з людини. Потрібно врахувати витрати на транспорт і проживання: близько 240 доларів на людину. Це означає, що поїздка в Мачу-Пікчу коштує близько 300 доларів на людину.

Зараз є ідея дізнатися, чи варто Мачу-Пікчу своїх грошей, краще порівняти його з іншими міфологічними місцями світу. Петра, наприклад, є одним із семи чудес світу, і його ознайомлення коштує близько 170 доларів. Тож поїздка в Мачу-Пікчу коштує майже вдвічі дорожче, ніж у Петру!

Скільки коштує відвідати Мачу-Пікчу?

Тепер, якщо ви хочете побачити детальну математику за цими числами, ось вони. Отже, ми повинні розглянути кілька речей і зробити деякі припущення. По-перше, не варто розглядати авіаквитки в Куско, оскільки вони для всіх будуть різними. Однак, як тільки ви приземлилися в Куско, це та сама історія для всіх. Отже, ми повинні додати вартість квитка на потяг, готельний номер, поїздку на автобусі до Мачу-Пікчу та вхідний внесок.

По-перше, поїзд. Від Куско до Агуас-Кальентес квиток туди й назад коштує від 140 до 950 доларів на людину. Тому що є три різні варіанти. Скажімо, ви не хочете витрачати багато грошей на транспорт і вибираєте найдешевший варіант

Варіанти поїздів Ціна (дол. США)
Експедиція 140 доларів
Vistadom 190 доларів США
Потяг класу люкс “Хірам Бінгем” 950 доларів США
Кредит на TicketMachuPicchu.com для цієї таблиці цін

Після цього ви прибудете в Агуас-Кальентес після 3-годинної їзди на поїзді. Сьогодні ви не можете відвідати Мачу-Пікчу. Треба спати в готелі. Потім, наступного ранку, ви повинні якомога швидше сісти в автобус (як ви можете побачити на відео) в Мачу-Пікчу. Я знайшов готельний номер за 70 за ніч. Тоді квиток на автобус з Агуас-Кальентес до Мачу-Пікчу коштує 24 долари в обидва кінці для дорослого. Нарешті, вхідна плата становить 60 доларів з людини. Додамо всі числа!

Вид вартості Сума (дол. США)
Квитки на потяг Агуас Каліентес з Куско 140 доларів
Готельний номер на одну ніч в Агуас-Кальентес 70
Квитки на автобус Агуас-Кальентес – Мачу-Пікчу $24
Вхід до Мачу-Пікчу 60
Всього 294
У таблиці пояснюється, скільки коштує відвідування Мачу-Пікчу для однієї людини

Тепер, коли ви знаєте, скільки коштує дістатися до Мачу-Пікчу, ви можете сказати, чи можете собі це дозволити!

Чи є пост Мачу-Пікчу цінним? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.