Ліс Фонтенбло

Ліс Фонтенбло: Найкрасивіший французький ліс лише за 1 годину на південь від Парижа.

Картинки з Офіційний веб-сайт подорожей Фонтенбло

Десь посередині сюрприз

Увійти в ліс Фонтенбло досить легко. Їдьте одну годину на південний схід від Парижа та покиньте шосе, коли вам це потрібно. Роблячи це, ви розумієте, що пейзаж навколо вас дуже простий і тихий. Насправді, навколо Парижа будівлі швидко замінюються полями. Пора кинути її і рухатися далі.

Паризький басейн був морем. Тому тут створені такі джунглі. Насправді вид дерев і скель зазвичай належить до прибережного клімату. Сосна, пісок, скелі створюють враження, що ви перебуваєте на західному узбережжі Франції. Однак це не так. Це місце збереглося до часу. У нього є своя рослина, але й своя фауна! Деякі дуже рідкісні птахи можна побачити лише тут, що робить цей ліс чудовим місцем для спостереження за птахами.

Яке відчуття ходити по фонтанбло?

Ліс – це суміш дерев, каменів і піску. Загалом, це надає цьому місці чудову атмосферу. Коли світить сонце, сонячні промені, що проходять крізь дерева, роблять пейзаж дивовижним. Дерево має величезні видимі корені, тому будьте обережні зі своїми кроками. Альпінізм, яким я займався в цьому лісі, має різні рівні складності, тому це занадто для всіх. Для дітей це як пригода: лазити на скелю, стрибати з одного кінця на інший. Я легко уявляю, що десять років тому я бігав у цьому лісі з батьками. Не тільки скелі та дерева неймовірні: пісок також відомий у всьому світі. Деякі люди навіть намагаються продати його за делікатність і ніжність …

Дві жінки проходять крізь дерево Фонтенбло
Із загального пішохідного пейзажу, Офіційний веб-сайт подорожей Фонтенбло

Рай для альпіністів

Завдяки морю, яке було там раніше, деякі скелі мають неймовірні форми. Деякі з них мають назви (див. малюнок нижче). Інші просто ідеальні для лазіння. Насправді, вода особливим чином розкопала скелі, що робить підйом дуже привабливим. Це заважає вашим пальцям. Ось чому ліс Фонтенбло є одним з найкращих місць для сходження у Франції. Якщо ви альпініст, вам неодмінно варто подумати про поїздку туди. Ви легко зустрінете інших альпіністів, і вони можуть стати новими друзями.

Скелі, що піднімаються, схожі на крокодилів
Крокодилову скелю, на якій можна побачити форму, люблять горяни. Картинки з Фонтенбло-фото.

Повернення до витоків: прогулянка лісом Фонтенбло

Пісок, скелі та їхня форма, всі ці ознаки говорять нам про те, що тут був океан мільйони років тому. У піску є вода, по якій ми можемо ходити, як це божевільно думати про це? Я майже щороку ходжу в цей ліс, це як ритуал. Допомагає пам’ятати, що ми – лише частка світової історії. Усі наші дії, всі наші думки ніщо в порівнянні зі стандартами світу. Ми повинні насолоджуватися чудесами, які дарує нам природа, тому що вони не будуть там вічно, як і ми. Усі наші кроки в цьому лісі незабаром будуть забуті в масштабі часу Землі, коли прийде інше море.

Троє людей гуляють по піщаній дюні у Фонтенбло
«Пляж» у Фонтенбло, навіть якщо більше немає морів. Картинки з Зробіть свій Париж більшим

Де приземлитися?

Вибір місця посадки – це завжди складне питання. Вибір буде різним залежно від того, що ви хочете відвідати, де ви можете зупинитися, чи хочете ви включити це місце в подорож. Тут приземлитися в Парижі — найпростіший варіант, навіть якщо ви хочете здійснити подорож по всій Франції.

Відповідально подорожуйте лісами Фонтенбло

Мені подобається закінчувати свої статті порадами з екологічного туризму. Я зробив це для Балі, Йосеміті, Мадейри, Адірондакса та Каньйону Антилопи. Справді, такі місця треба берегти. Будь ласка, подорожуйте відповідально та подбайте про те, щоб це місце було таким красивим, як воно є зараз. Рослини і тварини тут тендітні.

Повідомлення Ліс Фонтенбло вперше з’явилося на сайті Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.