Кемпінг у Пікос-де-Європа: всі правила, які ви повинні знати в першу чергу

Перед тим, як відправитися в кемпінг на Пікос де Європа, ви повинні знати три основні речі:

  • Якщо кемпінг у Пікос-де-Європа є законним
  • Якщо безпечно табірувати в Пікос де Європа
  • Чи є хати та притулки

На ці безкоштовні запитання є відповіді, і ви будете готові вирішити, як ви хочете подорожувати до Пікос де Європа. Подорожі в Пікос-де-Європа – це неймовірний досвід, і, безперечно, варто спробувати, але не час порушувати правила!

Чи можете ви відпочити в Пікос де Європа?

Спочатку поговоримо про каральну частину кемпінгу. У Європі є багато місць, де дикі кемпінги заборонені. З іншого боку, бівок (один нічний табір) зазвичай дозволений. Які правила Іспанії? Чим ви ризикуєте, якщо таборуєте дикий табір? Чи можете ви відпочити в Пікос де Європа?

Ви не можете таборувати в Пікос де Європа. Дикий кемпінг заборонений навіть на одну ніч. Ви можете поставити намет трохи більше 1600 метрів і лише на одну ніч. Це означає, що на висоті понад 1600 метрів дозволено, але все інше заборонено.

Щоб уникнути проблем з місцевою владою, ваш намет слід розбивати лише вночі та понад законодавчі обмеження та спускати рано вранці. Таким чином, ви нікому не завадите.

Можна сміливо сказати, що дикий кемпінг в Іспанії толерований. Але оскільки Пікос-де-Європа є національним парком, всередині його є природні ресурси, тому слід уважно ставитися до місця встановлення намету. Ви можете ризикнути заплатити від 30 30 до 800.

Чи безпечно відпочивати в дикому таборі в Пікос де Європа?

Крім правил, є й інші речі, які ви повинні знати, перш ніж зупинитися в кемпінгу в Пікос-де-Європа. Є два різні моменти, які можуть утримати вас від кемпінгу: погода та дика природа. Почнемо з погоди.

Погода

У Пікос-де-Європа погода може змінюватися дуже швидко. В один день може бути сонячно, дощ і сніг! Оскільки бігати можна лише вище 1600 метрів, важливо, щоб на цій висоті погода змінювалася ще більше. Вночі навіть влітку може стати дуже холодно і мокро.

Літо – найкращий час для відвідування Пікос-де-Європа, оскільки рівень моря не повинен опускатися нижче 15 градусів за Цельсієм. Це означає, що вони можуть падати на великій висоті близько 5 градусів Цельсія! Літо також є найбільш завантаженим сезоном, тому ціни на кемпінг і біженців можуть зрости.

Зима – це ще один досвід для Picos de Europe. Якщо ви мандрівник, який любить сніг, це чудове місце для походу. Однак новим туристам краще дочекатися літа.

Дика природа

Фауна Пікос-де-Європа надзвичайно багата. Ви можете очікувати побачити корів, овець, вівчар, лисиць, вовків та ведмедів. Вовки та ведмеді – це два види, які можуть завдати вам неприємностей.

Дика природа Пікос де Європи дуже багата! Ось корова на галявині. Заслуга Антоніо Руле

Зазвичай ці два види бояться людей і ніколи не підійдуть до вас. Це коли вовки чи ведмеді відчувають запах вашої їжі. Однак, на відміну від Аляски або острова Ванкувер, тут немає ящиків для ведмедів, щоб сховати їжу на ніч.

Це означає, що якщо ви виберете дикий табір, у наметі, ймовірно, буде і їжа. Це цілком нормально. Оскільки буває дощ, ви не хочете, щоб ваша їжа гнила. Але ведмеді відчувають запах вашої їжі. Оскільки вони не бачать, як ви спите в наметі, вони можуть підійти до намету.

В основному, поєднання клімату та дикої природи робить дикий кемпінг у Пікос-де-Європа небезпечним. Ви, мабуть, не прокинетеся в хмарі перед ведмедем. Однак поява хмар дуже поширена в Пікос-де-Європа. Це пов’язано з висотою і атмосферою.

Чи є кемпінг на вершині Європи?

Оскільки дикий кемпінг у Пікос-де-Європа не зовсім безпечний, вам слід змінити свій план і вибрати місце для кемпінгу та біженця. Але чи можливо це? Чи є в Пікос де Європа біженці та (гірські хатини)?

У Пікос-де-Європа є багато житла для біженців (нереальні чи гірські хатинки). Мандрівникам варто бронювати ночі заздалегідь на літній сезон, оскільки там багато туристів.

Щоб спростити ваш план, я підсумував усіх біженців у Пікос де Європа в наступній таблиці. По-перше, зверніть увагу, що туристи завжди повинні мати з собою спальні мішки.

Picos de Europa Все розміщення

Ім’я біженця масив Дата відкриття Місцезнаходження Телефонний номер
Vegarredonda Західний масив березень 2 години 30 хвилин від озера Енол, прямування до оглядової точки Ордіалес і Хоу Санту (+34) 985 929 952
Vega di Ario (або Pedro Pedal) Західний масив З травня по жовтень 2 години 30 хвилин від озера Ерсіна, прямування до піку Джултайо та спуску до Canal de Tree Cares (+34) 639 812 069
Вегавано Західний масив З середини березня до середини січня Сото-де-Сахамбра на вершині лісу (+34) 699 633 244
Кабана де пасторес Західний масив З середини червня до середини вересня Біля озера Енол (+34) 985 849 261
Вега Урілу (або Хуліан Дельгадо Убеда) Центральний масив Цілий рік Біля підніжжя Піку Уріллу (Наранхо де Булнесс) (+34) 985 925 200
Як Лос Кабронс (або Хосе Рамон Люге) Центральний масив З травня по жовтень Біля Торресерредо (+34) 650 780 381
Колорадо Джермосо (або ярмарок Дієго) Центральний масив З травня по жовтень Поруч Торре Паланка і Лламбріон (+34) 616 904 353
Тереноза Центральний масив З травня по жовтень Між Булнессом і Сотресом Урілу прямує до району (+34) 985 252 362
Готель де Аліва Центральний масив З травня по вересень Пуерто-де-Аліва з/п, 39588 Пуерто-де-Аліва (+34) 942 730 999
Ель-Редондо Центральний масив Відкритий цілий рік У кемпінгу Фуенте де (+34) 942 736 699
Всередині Східний масив Відкритий цілий рік Будівля старої шахти біля підніжжя вершини над Сотресом (+34) 985 846 487
Альберг Пена Кастіль Східний масив У селі Сотрес (+34) 985 945 040
Усі біженці в Пікос де Європа (притулок або гірська хатина)

Піші прогулянки в Пікос де Європа

Тепер, коли ви знаєте все про кемпінг Пікос де Європа, ви готові розпочати свій похід. Перше, чим я хочу поділитися з цього приводу, — це натхнення від найкращого режисера про походи Крейга Адамса. Він повернувся туди у вересні 2019 року, і ви можете побачити результати у відео нижче. Я вже говорив про Крейга Адамса в іншій статті про Adirondacks.

Слава Крейгу Адамсу

Як ви можете побачити на відео, Picos de Europa (або Picos of Europe англійською, або Picos для місцевих жителів) — чудовий національний парк. Гори Пікос-де-Європа не є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як долина Йосеміті, Улуру, Гранд-Каньйон, затока Халонг і водоспад Ігуасу, але це все ще мальовничий гірський масив.

Діяльність Picos

У цьому районі можна зайнятися багатьма видами діяльності, як-от походи, ультра-трейл, скелелазіння, піші прогулянки, їзда на велосипеді, каякинг. Я рекомендую робити те, що вам подобається, відповідно до вашого рівня.

Наприклад, якщо ви з дітьми, краще почати з легких походів або навіть здійснити походи з гідом з екскурсіями. Тоді, якщо ви інтенсивний мандрівник, ви можете ходити в похід протягом багатьох днів і спробувати піднятися на найвищу вершину Пікос-де-Європа, що закінчується на висоті 2650 метрів. Торре-де-Серредо — найвища вершина Пікос-де-Європа, і вам потрібно щось піднятися, щоб піднятися на вершину.

Нарешті, якщо ви більше любитель бігу, ви можете пройти і навіть пройти Пікос де Європа Ultra Trail, але ви повинні бути до цього готові!

Picos de Europa в Астурії – це захоплююче місце, повне життя та активності. Тепер, коли ви знаєте все про піші прогулянки та кемпінг у Пікосі, саме час дістатися туди!

Кемпінг у Post Picos de Europa: усі правила, які ви повинні знати, перш ніж з’явитися в Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.