Кала Галдана – єдиний пляж на Менорці, де навколо є готелі

Менорка – один з найбільш збережених островів Середземного моря. Це дієве правило, яке допомагає підтримувати чистоту узбережжя. Місцева влада робить все можливе, щоб захистити узбережжя від сміття та «потворних» будівель. Однак на Менорці є пляж, де довкола є готелі: це Кала Галдана.

Розташована в південній частині Менорка, Кала Галдана є унікальною бухтою. Фактично, це єдиний пляж на Менорці, де навколо є готелі. Однак це не морський курорт, як на Майорці чи Ібіці. На Менорці кілька квартир гармонійно поєднуються з ландшафтом.

Готель Кала Галдана

На Менорці Кала Галдана — таке особливе місце: майже кожен інший готель у бухті на острові безкоштовний. Туристи стікаються на Менорку, щоб насолодитися цими бухтами без апартаментів. Але тут, в Кала Галдані, є кілька готелів!

Ці готелі максимально гармонійно вписані в ландшафт, що робить місце дійсно стильним. Насправді, схоже, що архітектори готелю мали на меті побудувати таку будівлю. Кількість поверхів у готелях відносно повільна. Їх кольори схожі на пейзажні кольори: білий, зелений і блакитний. Тут я сфотографував готель в Кала Галдані.

Готель в районі Кала Галдана. Кредит мені

Список готелів Кала Галдана

Однак це не єдиний готель в Кала-Галдана. Ось список готелів у Кала Галдана:

 • Мелія Кала Галдана
 • Гранатовий сад
 • Апарт-готель Флорамар
 • Апартаменти Alta Galdana
 • RTEM Audax
 • Апартаменти Annabels

У цьому районі також є інші типи розміщення, такі як апартаменти та вілли. Але ці шість готелів – чудовий спосіб почати дослідження. Ось відео Meliá Hotels & Resorts, щоб показати вам один із готелів зі списку вище.

Один з готелів зі списку вище. Meliá Hotel and Resort Credit

Оскільки навколо Кала Галдана є багато готелів, варто скористатися цими апартаментами. Вид, який відкривається з вікна, неодмінно розслабить вас. Знімаючи номер в готелі в Кала Галдана, необхідно виконати наступні дії.

 1. Виберіть, коли ви хочете відвідати Кала Галдана
 2. Виберіть готель зі списку вище
 3. Зателефонуйте в готель і запитайте, чи є номер
 4. Оренда кімнати

Тепер, коли ви готові провести спокійний відпочинок в Кала-Галдана, вам потрібно дізнатися більше про те, що робити в цьому районі.

Пляж Кала Галдана на Менорці
Пляж Кала Галдана, вілла якого знаходиться на вершині пагорба. Кредит мені

Що робити в околицях Кала Галдана

Кала Галдана, безумовно, зручна бухта, але це не привід проводити всю свою відпустку в цьому районі. Навколо Кала Галдана є чим зайнятися. Ось список речей, які можна зробити в околицях Кала Галдана:

 • Прогулянка по Кала Макарела і Кала Макарела
 • Їжте в місцевому ресторані
 • Денний круїз
 • Пляжний тур
 • Насолоджуйтесь пляжем Галдана

По-перше, перш ніж зануритися в багато речей, які ви можете зробити в Cala Galdana, ось короткий оглядовий відео, створений CheckedHolidays. Це дає з висоти пташиного польоту, що потрібно зробити на ділянці.

Кредити CheckedHolidays

Прогулянка по Кала Макарела і Кала Макарела

Cala Macarella і Cala Macerelleta дуже близькі один до одного. І вони також відносно близько до Кала-Галдани, тому ви можете провести там цілий день. Якщо ви хочете дізнатися, як отримати доступ до Cala Macarelleta, обов’язково прочитайте мою статтю на цю тему. Він надасть вам усі деталі, щоб туди потрапити.

Якщо ви все ще не впевнені, чи хочете ви поїхати в Кала-макарелла, ви можете прочитати іншу статтю, яку я написав про Кала-макарелла, пляжі без готелів поблизу.

Їжте в місцевому ресторані

Ресторани готелю зазвичай є легким вибором для їжі, тому що вам не потрібно переїжджати. Однак є також чудові варіанти для їжі навколо Кала Галдана без особливого руху. Наприклад, можна зайти в ресторан El Mirador. Я їв тут, коли був на Менорці влітку 2019 року, і у мене про це залишилися теплі спогади.

Одноденні круїзи та берегові екскурсії

Кала Галдана має що запропонувати туристам. Я не можу вам у цьому допомогти, тому що я не брав участі в жодній із цих заходів. Але я знаю, що якщо ви займаєтеся дайвінгом, круїзом і подорожуєте, Кала Галдана – це те місце, куди можна піти на Менорці.

Насолоджуйтесь пляжем Галдана

Мабуть, найпростіший вид діяльності у списку, але все одно варто розглянути! Ви не хочете розчаровуватися, якщо не можете отримати правильний тон, тому інвестуйте в хорошого капо.

Яка погода в місті Кала-Галдана?

Якщо у вас виникли проблеми з першим кроком у покроковому посібнику з бронювання готелю в Кала-Галдана, наведеному вище, можливо, ви не впевнені, коли поїдете на Менорку.

Щоб отримати краще уявлення про це, дізнатись про погоду в Кала-Галдані — розумний вибір. Ось таблиця, яка дає вам місячну температуру Кала Галдана.

Місяці Високий / Низький (°C) Дощ
січня 14 ° / 7 7 днів
лютий 14 ° / 7 6 днів
березень 16 ° / 8 6 днів
квітень 18 ° / 10 6 днів
Може 22 ° / 13 4 дні
червень 26 ° / 17 1 день
липень 29 ° / 20 0 днів
серпень 29 ° / 21 2 дні
Вересень 26 ° / 19 5 днів
жовтень 23 ° / 16 7 днів
Листопад 18 ° / 11 7 днів
Грудень 15 ° / 9 8 днів
Таблиця, що показує погоду за місяць Кала Галдана. Джерело: NOAA

В основному, ви можете подорожувати до Кала Галдана з травня по вересень.

Сподіваюся, ця стаття була корисною, і тепер ви маєте краще уявлення про те, що таке провести відпустку в готелі в Кала Галдана. Це, безумовно, особливий досвід, тому що він не є улюбленим, коли туристи подорожують на Менорку.

Насправді, зазвичай туристи воліють орендувати віллу на Менорці для спокійного відпочинку без нікого поруч. Це також варіант, який варто розглянути.

Post Cala Galdana – єдиний пляж на Менорці, де є готелі поблизу, вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.