Етрета варто відвідати?

Коли ви шукаєте найкращі французькі пейзажі, Етрата зазвичай називають одним із них. Але це виглядає далеко від усього іншого. Насправді це 3 години їзди від Парижа, 3 години їзди від Мон-Сен-Мішель і далі від південних напрямків. Тоді ви, напевно, запитаєте себе: оскільки це місце так далеко від інших, чи варто мені справді відвідувати його з виру? Як француз, я скажу вам, що я щиро думаю про те місце і чи варто йти цим шляхом. Отже, чи варто відвідати Етрета?

Етрета однозначно варто відвідати. Якщо його зазвичай називають одним з найкращих французьких пейзажів, то не дарма. Les Falaises d’Etretat (Скеля Етрета) задихається. Вони зроблені з величезними білими арками, вкриті зеленою травою і навіть квітами, якщо ви їдете подивитися на це навесні і влітку. Цю палітру кольорів ви не знайдете більше ніде у Франції.

Найближчий для мене краєвид — Білі скелі в Дувре, Англія. Але у Франції такого немає. Оцініть красу Етрета на наступному знімку.

Зображення Ансгара Шеффолда, який чудово попрацював, показавши всі кольори Етрет в одному кадрі.

Чи думають туристи, що варто відвідати Етрета? Подивіться на їхню відповідь

Французькі туристи

Французи безперечно люблять Етрета. У 2014 році воно було внесено до списку 6-го улюбленого села французів. Ось відео на YouTube, яке було знято в Ітреті для телешоу.

«Le village préféré des Français» означає «улюблене село французів». Відео з Le Pays préféré des Français.

Звісно, ​​це відео французькою мовою, тому вам важко буде зрозуміти. Я дозволю вам швидко проглянути його, щоб побачити скелі та місто. Однак це свідчить про інтерес, виявлений французами до цього місця.

Іноді місцеві жителі сприймають туристичні місця в негативному світлі. Це місця скупчення людей, яких слід уникати. З іншими це не так. Парижани так люблять Етрета, що навіть у вихідні їздять з Парижа до Етрета.

Якщо ви хочете стати парижанами на вихідних, це найкраще місце. Причина цього в тому, що Нормандія є найближчим місцем, де є море для парижан. Отже, вони їздять лише три години і насолоджуються морем у вихідні. Особливо це роблять у травні, бо у працівників вихідні дні.

Це означає, що якщо ви відвідуєте Етрета в травні, ви повинні уникати цих державних свят. 1 і 8 травня є державними святами і датами, коли парижани зазвичай їдуть в Етрату. Однак це не означає, що ви повинні скасувати відпустку, якщо ви хочете поїхати в Ітарету в цей час. Просто пам’ятайте, що тут може бути людно. Це може перевести на повну автостоянку об 11 ранку та закінчити ресторани об 13:00.

Реакція іноземців

Завдяки YouTube і Vloggers ми тепер можемо побачити, що іноземці чесно думають про місця, які вони відвідують. Тут я знайшов відео з «Нескінченних пригод в Ітреті». Як французький турист, схоже, що він отримав задоволення від перебування в Етраті, навіть якщо є речі, які я б не радив робити, як він.

Відео з фільму Нескінченні пригоди.

Найкраще починати перегляд відео приблизно через 4 хвилини, тому що до цього моменту він відвідує Гавр, інше місто на узбережжі.

У цьому відео є речі, які я б не радив. Наприклад, походи з такими вітрами небезпечні. Зрештою, поїздка в Ітрату взимку може бути не найкращим вибором. Найкращий сезон для відвідування Етрета – весна, потім літо.

Влітку тут багато туристів, через що на пішохідних стежках трохи людно. Але навесні на доріжках стає трохи менше людей, а квіти ростуть, що робить краєвид ще кращим.

Якщо ви хочете отримати уявлення про температуру протягом року, ось вони.

Середня температура за місяць при огляді етретата
Середня температура за місяць в Етрета.

Як бачимо, взимку не дуже холодно, але дуже дощово і вітряно. Це зіпсує і похід, і ландшафт. Проте з травня по вересень погода набагато краща для відвідування.

Якщо ви чутливі до спеки, це не проблема в Ітраті. На західному узбережжі Франції влітку температура рідко перевищує 30 градусів.

Свою думку про Etratat поділився громадянин Франції

Залишайтеся поруч із Анжелікою Ітратат і отримайте можливість побачити це. Я запитав її, що вона думає про це місце. Рекомендує він це чи ні, і що йому там сподобалося і що не сподобалося. Ось що він відповів.

Етрета Нормандія, як відомо, є одним з найбільш знакових місць! Я завжди був у Руані, але як би дивно це не було, я ніколи не був у Етраті. Мені завжди подобається подорожувати, і, звичайно, мені подобається відкривати нові країни та культури. Але з Ковідом усі кордони закриті, і уряд не зміг їх знову відкрити після завершення карантину. Отже, це стала гарною нагодою перестати йти далі і почати відкривати те, що нас оточує. Оскільки ми ще не працювали і погода була справді гарна; Ми вирішили почати нашу подорож з Етрета, тому що я там ніколи не був.

Всього за годину їзди від Руана ми прибули до Етре опівдні. Коли карантин щойно закінчився, людей було не так багато. Це дало нам можливість спокійно насолоджуватися містом і пейзажами. Ми почали наш день з пікніків на пагорбі з ідеальним видом на місто Етратат. Потім ми пройшли через Південну скелю, який прекрасний вид. Це така чудова прогулянка. Насправді ми багато йшли пішки, тому, повернувшись до міста, ми залишилися на пляжі, гуляли у воді, насолоджуючись краєвидом. Ми не ходили в гори на північ від Ітратату, але обов’язково повернемося і почнемо з цієї частини міста.

Я був вражений розмірами міста. Я думав, що це було трохи великим, але це приємний сюрприз! Це маленьке містечко з великою кількістю краси. Я думаю, що влітку тут може бути дуже людно, тому, якщо ви хочете насолодитися, я пропоную вам прийти раніше, але я думаю, що найкращий час для насолоди – це весна або рання осінь (приблизно з вересня-жовтня). Занадто жарко і не надто людно. Я радий, що нарешті побував у Етреті, це так красиво, як на картинці.

Анжеліка про Етрета

Якщо ви хочете дізнатися більше про французькі напрямки, ви можете залишитися на моєму веб-сайті або відвідати Анджелі, де є кілька напрямків, особливо на заході Франції. Він пише французькою, тому ви можете тримати поруч із собою вкладку Перекладача Google.

Чи варто відвідати Етрета?

Чудово, тепер ви чуєте, що люди думають про Етратат, але там не сказано, що вам варто відвідати. Це те, до чого ми зараз зануримось. Насправді, не тому, що люди кажуть, що варто відвідати Етрета, це відразу подобається. Відтепер я буду робити все можливе, щоб тепер цілеспрямовано показувати те, що ви бачите в Етраті.

Місто Ітретат

По-перше, навіть якщо туристи приїжджають в основному в гори, Етрета вже є прекрасним містом, яке варто відвідати. Недарма це не улюблене село французів. Нормандський вигляд вулиці зачаровує село. Хороша ідея — прогулятися годину-дві.

Вам сподобається сільська архітектура, кольори та розваги. Це особливо актуально, якщо ви відвідуєте це місце влітку або на вихідних. Якщо ви відвідаєте Етрета у випадкову середу січня, він взагалі не буде активним.

Перед магазином-рестораном у типовому селі
Це один з найвідоміших ресторанів Етрета. Фото Вероніки Синявської.

Скеля навколо Етрета

Що таке Етрета без Кліффа? Ну, це все одно буде гарне нормандське село, як і інші, але воно не буде таким великим. Якщо ви хочете дізнатися більше про скелі навколо Етрета, я рекомендую вам прочитати іншу статтю, яку я написав про Етрета. Просто натисніть на це посилання, і ви потрапите в статтю про Етрета, яка присвячена походам по місту.

Ви повинні впізнати перший абзац про погляди Анжелік. Після цього у вас буде детальний посібник для вибору походів. Я також дам вам свій найкращий план дня. Я вже був у Етреті, і можу сказати, що це, мабуть, найкращий спосіб відчути це.

Де я повинен їсти під час відвідування Етрета?

Знову ж таки, це було детально описано в іншій статті, яку я написав про Ethereum, тому я запрошую вас прочитати її. В основному, мета – уникати туристичних ресторанів. Це не перед магазином, що створює якість їжі всередині нього.

Справа в тому, що французи, які приїжджають сюди в гості, теж туристи! Зазвичай вони з Парижа. Отже, вибір ресторану, де клієнти можуть побачити французьку мову, також може бути незрозумілим. Мабуть, найкращий спосіб знайти чудовий ресторан – це пошукати відгуки в Інтернеті.

Де я повинен зупинитися під час відвідування Етрета?

Етрета повністю вражає за один день. Тому я пропоную вам одноденний план, один для піших прогулянок вранці, один для обіду в місті і інший після обіду.

Оскільки ви можете поїхати в Ітрету одного дня, ви можете або спати там, а наступного ранку поїхати в інше місто, або ви можете поїхати спати в інше місто ввечері.

У Нормандії багато красивих сіл, і Онфлер, безумовно, одне з них. Це всього за 1 годину їзди від Етрета, і це чудове місце для сну.

В іншому випадку, якщо ви хочете спати в іншому місці, ви можете спати в Довілі чи Трувілі. Ці два села знаходяться поруч і справді дуже гарні.

Невеликий катер для відвідування Нормандського селища поблизу Етрета
Село Онфлер в годині їзди від Етрета. Фото від Софі Вінетлуй.

Це лише уявлення про сон. Я не хочу рекомендувати конкретний готель чи конкретне місце, тому що всі ми подорожуємо по-різному. Насправді, було б гарною ідеєю забронювати Airbnb. Їх багато в Етреті, Онфлері, Довілі та Трувілі.

Сподіваюся, ця стаття була корисною, і ви дізналися, що хочете, перш ніж відвідати Етрета. Якщо ви плануєте відвідати Нормандію, обов’язково відвідайте Етратат.

На узбережжі Нормандії є що запропонувати, і його можна відвідати відносно швидко. Сподіваюся, ви вирішите відвідати їх!

До зустрічі в будь-якій точці світу!

Пост Чи варто відвідати Етрета? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.