Долина монументів Чи варто це того?

Долина Монументів, розташована на кордоні Арізони та Юти, є одним із найвідоміших ландшафтів Сполучених Штатів. Однак його репутація «це якийсь камінь десь посередині». Це правда? Чи цінна долина монументів?

Як вихор, самостійно або приєднавшись до екскурсії з гідом, Monument Valley абсолютно варта того. Ви можете безкоштовно їхати долиною Монументів протягом 3 годин за 20 গাড়ি за машину або протягом усього дня, якщо ви приєднаєтеся до екскурсії. Останній зазвичай коштує не менше 100 доларів.

Яка цінність екскурсії по долині монументів?

Якщо ви плануєте відвідати Долину монументів, можливо, вам захочеться дізнатися більше про екскурсії з гідом. Насправді, в цьому районі є кілька послуг, щоб відвідати Долину монументів і відкрити місцеву культуру народу навахо. Але ви можете побоюватися, що це пастка для туристів. Отже, долина пам’ятників свідчить про вашу цінність?

Екскурсії з гідом до Долини монументів, безумовно, того варті, якщо ви можете собі їх дозволити. Ціни від 50 до 1000 1000. Але за більш глибокий тур доведеться заплатити від 100 до 150. Ось що можна очікувати за такий ціновий діапазон.

Чого можна очікувати під час екскурсії по Долині монументів?

Як згадувалося в наступному абзаці, ціни можуть бути досить високими! А недорогі альтернативи іноді розчаровують. Отже, чого ви можете очікувати під час екскурсії на 100-150 осіб?

Ось список видів діяльності, які ви можете очікувати для цього типу цін

  • Подорож на автомобілі в долині
  • Звичайна вечеря (такос навахо)
  • Традиційний танець
  • Поясніть про утворення породи
  • Фотосервіс
  • Розповідь навколо багаття

Щоб дізнатися, чи хочете ви платити ціну, давайте розглянемо деталі цих заходів. По-перше, автомобільні подорожі долиною є найпростішою послугою. Це точно те, що у вас є. Перевага подорожі на автомобілі з місцевими жителями полягає в тому, що вони відвезуть вас в якесь таємне місце, яке ви не знаєте.

Іноді у вартість включено місцеву вечерю. Тако є особливістю цього району. Це смажений хліб із квасолею, м’ясом та овочами (і виглядає справді смачно!) Після вечері організатори турів зазвичай пропонують такі заходи, як традиційні танці чи розповідь біля багаття. Вони розкажуть вам про легенди навахо.

Вони пояснять вам про утворення каменів, як і гіди в Каньйоні Антилопи (я написав статтю про те, як утворився Каньйон Антилопи, і це допоможе вам зрозуміти, як утворилася Долина Монументів).

Тоді, якщо ви хочете заплатити за більш високу ціну, ви можете мати інші види діяльності, наприклад, екскурсію на повітряній кулі Monument Valley або безкоштовні кемпінгові послуги, послуги кемпінгового парку RV, катання на конях, стежки, походи, екскурсії, проживання варіант. , І так далі.

Одним словом, ця подорож додасть цінності знанням мандрівників, але чи варто воно того? Гаразд, тільки ви можете відповісти на це питання. Щоб допомогти вам сформувати свій розум, ось приклад туру, до якого приєдналися JetLag Warriors. Я рекомендую вам відвідати його, оскільки це допоможе вам побачити, як працює цей тур!

Приклад: вечірній тур «Ловець снів».

Слава JetLag Warriors

Підсумуючи це відео, ось таблиця цін, скільки коштує приєднатися до цього туру долиною монументів.

Вхід до парку Monument Valley 20 доларів за автомобіль
Вечірня екскурсія «Ловець снів». 125 $/особа
Всього 2 270 на 2 особи
Типова екскурсія в Долину Монументів коштує 125 доларів на людину. Зауважте, що плата за вхід у парк (20) не враховується

Долина монументів самостійно, чи варто того?

Якщо ви не любите екскурсії, ви можете відвідати долину монументів самостійно. Але чи варте воно того? Чи можете ви отримати доступ до всіх зон? Чи поганий досвід, якщо ви не приєднаєтеся до екскурсії? На ці питання я відповім зараз. Тому? Долина монументів самостійно, чи варто того?

Долина монументів, безперечно, заслуговує на увагу. Ви можете потрапити в більшість ландшафтів, заплативши 20 প্রবেশ вхід в парк. Ви навіть можете проїхати через US Route 163 і насолоджуватися 50% ландшафту безкоштовно. Однак, якщо вибрати наступний варіант, наблизитися до моноліту не вдасться.

В основному, у вас є два варіанти, якщо ви хочете долину монументів для себе, ви можете або відвідати її безкоштовно, або побачити її за 20 доларів за автомобіль.

Варіант 1: безкоштовно

Перший варіант найдешевший: поїхати в Monument Valley безкоштовно. Це може бути чудовим варіантом, якщо ви зараз подорожуєте на захід і не хочете витрачати занадто багато. Насправді, ви можете проїхати по US Route 163, і ви отримаєте найбільше переглядів.

Кредит Хейлі Вест

Проблема з цим варіантом полягає в тому, що ви взагалі не йдете до місцевої культури. Для вас будуть скельні моноліти десь посеред Долини Монументів. Ви не знаєте, як вони сформувалися, і ви не приймаєте культуру навахо. Це твій вибір.

Варіант 2: сплатити вхідний внесок у парк

Другий варіант – сплатити вхід до парку. В’їзд до долини монументів племінного парку навахо коштує 20 доларів за машину. Це дасть вам доступ до унікальної дороги, щоб наблизитися до величезних скель.

Слава Крейгу Хаффу

У цьому відео показано, як повернулася дорога в 2013 році Здається, з тих пір деякі частини були реформовані

Ви, безсумнівно, зможете насолоджуватися краєвидами протягом кількох годин на цьому маршруті, хоча ви не зможете цього зробити, якщо виберете безкоштовний варіант. Насправді, це займає всього 30 хвилин з моменту, коли ви побачите пам’ятники та моменту, коли ви залишите їх у задньому дзеркалі.

Якщо ви хочете отримати точне уявлення про те, скільки часу потрібно для проїзду долиною Монументів при оплаті входу в парк, ось що каже AmericanSouthWest.net:

Поїздка має довжину 17 миль, з яких 13 миль – це цикл в один бік, а типовий час для повної подорожі становить від 2 до 4 годин. Номінальна швидкість становить 15 миль на годину, деякі місця можуть бути дуже кам’янистими та похилими на будь-якій швидкості, хоча інші частини досить гладкі (з поверхнею твердого піску) і можливі до 40 миль.

Джерело: AmericanSouthWest.net

Чи варто відвідати Monument Valley?

Останнє запитання, на яке потрібно відповісти: “Якщо ви живете в районі Гранд-Каньйону і намагаєтеся з’ясувати, чи варто їхати в Долину Монументів?” Що ж, саме про це ми зараз і поговоримо. Отже, долина монументів схожа на вихор?

Якщо ви вже перебуваєте в цьому районі (наприклад, під час подорожі), провести день в Долині Монументів — чудовий варіант для прогулянки. Одного дня достатньо, щоб зробити справу вартою.

Відвідайте долину монументів під час подорожі

Відвідати долину монументів під час подорожі є відмінним варіантом, оскільки буде важко провести більше двох днів у вашому районі. Дійсно, і пейзаж, і культура неймовірні. Але, як турист, ви, напевно, почнете нудьгувати в цьому районі вже через 2 дні.

Крім того, все в цьому районі досить дороге, тому ви повинні витратити потрібну кількість часу, щоб витратити потрібну суму грошей.

2 хвилини їзди від Пейджу долини монументів і каньйону Антилопи та 3 години їзди від Гранд-Каньйону. У буквальному сенсі його ніде, але потрапити туди відносно легко.

Три скельних моноліту на фото долини пам'ятника
Моноліт долини монументів. Кредит Мару Бокаткату

Якщо ця стаття допоможе вам визначитися, і якщо ви готові відправитися в Долину Монументів зараз, я пропоную вам ознайомитися з іншою інформацією про неї. Найкращі дані, які я можу надати для цього, — це путівник по долині монументів від Traveling Clat.

Кредит Traveling Clat

У цьому відео пам’ятник Талю детальніше пояснює все про Долину. Від цін до проживання та харчування, він докладно розбирає свої знання про місце, щоб ви могли знати, чого очікувати.

Post Monument Valley Чи варто це того? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.