Де купити нефрит в М’янмі?

М’янма є найбільшим постачальником нефриту в світі. Гірничодобувна промисловість розвинулась і продається по всій З Азії М’янми. Як покупець нефриту, ви повинні знати, де найкраще купити нефрит в М’янмі, і що пов’язано з покупкою нефриту тут. Отже, де купити нефрит в М’янмі?

Нефритовий ринок Мандалай – найкраще місце для покупки нефриту в М’янмі. Він розташований поблизу нефритової копальні, а це означає, що більшість порід справжній нефрит. Однак більшість з них продається нелегально, тому перед покупкою нефриту на цьому ринку завжди потрібно запитати експертний висновок.

Чи можна купити нефрит в Янгоні?

Вирушаючи в М’янму, Янгон, ймовірно, буде місцем, куди ви прибудете. Це найбільше місто М’янми і чудове місто для відвідування. Але чи безпечно тут купувати нефрит? Чи можна купити нефрит в Янгоні?

У Янгоні люди можуть купити нефрит. У таких місцях, як ринок Богйок Аунг Сан, є ювелірні магазини та продають нефрит. Але майте на увазі, що чим далі ви йдете від джерела, тим дорожчим буде Z. Продавець також швидше за все зруйнує вас. Знову ж таки, перед покупкою необхідний висновок експерта.

Якщо ви подорожуєте в М’янму і хочете купити нефрит і повернути його у свою країну, вам також слід знати про важливі закони та податки щодо дорогоцінного каміння. Найкраще купити Z в Мандалаї, щоб переконатися, що він якісний. В основному, якщо метою вашої поїздки до М’янми є покупка нефриту, то вам слід поставити себе в найкраще положення.

Чаша з нефритом. Слава Стіву Джонсону

Звідки береться нефрит у М’янмі?

Покупці Z завжди хочуть бути впевненими, що те, що вони купують, є чистим Z. Насправді, коли ви платите таку ціну за камінь, ви хочете бути впевненими, що вас обманюють. Хороший спосіб переконатися, що ви купуєте справжній нефрит, — це придбати його у прямого джерела. Отже, звідки в М’янмі походить Z?

Хпакант — шахтарське місто, з якого походить більшість нефриту. Хпакант — найбільше місто з видобутку нефриту в М’янмі. Тут сміттярі нефриту ризикують життям, щоб знайти нефрит. Він розташований на північ від М’янми, поблизу китайського кордону, де є багато офіційної та неофіційної торгівлі.

Чи дорого Z в М’янмі?

Тепер, коли ви знаєте все про місце розташування, ви повинні знати більше про очікуваний ціновий діапазон. Насправді, нефрит є дуже рідкісним дорогоцінним каменем, який ви бачите не кожен день, і його ціна може сильно відрізнятися. Цікаво знати заздалегідь, що можна очікувати в М’янмі. Отже, чи дорогий Z в М’янмі?

Нефрит є одним з найкоштовніших каменів у світі. Imperial Burma Z, родом з М’янми, найдорожчий Z. Це пояснюється його рідкістю та зростаючим попитом. Z, ймовірно, буде дорожче в майбутньому.

Яка ціна нефриту в М’янмі?

Звичайно, Z коштує дорого через свою рідкість і попит, але коли справа доходить до ціни, чого можна очікувати? Раніше ми бачили два різних місця, де можна купити нефрит: нефритовий ринок Мандалай і Янгон. Яку ціну там можна очікувати? Яка ціна нефриту в М’янмі?

Z може коштувати до 2000 доларів за унцію в М’янмі. На ринку Mandalay Z можна отримати ще дешевші ціни, починаючи від 5 доларів, особливо коли Z продається нелегально. Але це може вплинути на якість самоцвіту. Ви не знайдете такої низької ціни в Янгоні.

Скільки коштує людина, яка займається розкопками нефриту?

Як і будь-який дорогоцінний камінь у світі, його потрібно спочатку видобути. Цю частину роботи ви ніколи не хочете бачити. Зазвичай його викопують у поганому стані. Z не має значення в М’янмі. Сміттярці працюють у поганих умовах, ризикуючи життям заради Джейд. Найкраще подивитися документальний фільм нижче. Це покаже вам інший бік ринку нефриту.

Кредит Al Jazeera English

Інші ідеї подорожей для Z в Азії

М’янма – не єдине місце, де можна знайти Z. Справді, Китай також відомий своїм нефритом. Країни навколо Бірми також продають нефрит. Наприклад, у Таїланді є власний ринок нефриту. Знову ж таки, якщо ваша єдина мета подорожі до М’янми — купити нефрит, вам слід розглянути інші варіанти.

Нарешті, якщо вам потрібні інші ідеї для подорожей по Азії, я б рекомендував вам прочитати мої статті про вартість життя на Балі, вартість життя на Занзібарі, вартість життя на Філіппінах та вартість життя. Мальдіви Це може надихнути вас на наступну подорож!

Пост Де купити нефрит в М’янмі? Вперше з’явився на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.