Від Лаго Санто до Монте Марманьї: найкращі походи на Апеннінах

Озеро Санто – чудове місце для відпочинку після походу. Це вихідна точка іншого альпінізму. По суті, це зручний пункт перетину між туристами, мандрівниками та мандрівниками. Якщо ви плануєте здійснити похід у цій місцевості, спати в хатині в горах або піднятися на вершину Монте-Мармагана, вам варто прочитати цю статтю, щоб отримати всю необхідну інформацію, перш ніж відправитися в Лаго Санто.

Стаття поділена на 3 різні розділи. По-перше, це практична інформація для подорожей. Друга — повна історія підйому від автостоянки до озера Санто та Монте Марманья. У третій частині зібрані питання, які вам повинні бути цікавими.

Як дістатися до Hike (Anello del Lago Santo e Monte Marmagna)?

Похід починається прямо в середині західної частини Емілії-Романьї. Найближче «велике місто» — Парма, а найближче — Корнільо. Перед тим як дістатися до автостоянки, ви також проїдете кілька невеликих сіл.

Майте на увазі, що дорога може бути горбиста і вузька. Це означає, що не варто недооцінювати час, який ви витрачаєте на поїздку на автостоянку.

Де знаходиться автостоянка?

Назва автостоянки, куди потрібно поїхати, Parcheggio Lagdei (автостоянка Lagdei). Перегляньте знімок екрана нижче, щоб зрозуміти, де він знаходиться.

Знімок екрана Google Map показує, де припарковано автомобіль

Як отримати автостоянку?

Дістатися до автостоянки відносно легко, якщо у вас є GPS з хорошою базою даних. Однак це може бути не так з вашим GPS. Якщо ви не можете знайти Parcheggio Lagdei на своєму GPS, я пропоную вам скористатися програмою Waze. Насправді база даних Waze містить Parcheggio Lagdei.

Якщо ви хочете поглянути з висоти пташиного польоту на маршрут від Парми та Корнільо до автостоянки, ось два скріншоти з Google Maps за допомогою параметра маршрутів.

Маршрут Google Maps від Парми до Анелло-дель-Лаго-Санто-е-Монте-Марманья
Маршрут подорожі від Парми до автостоянки на Google Maps

Як зазначалося раніше, дорога дуже погана, особливо в кінці, тому не варто недооцінювати час, який потрібно від Парми до стоянки.

Маршрут на Картах Google від Корнільо до Анелло-дель-Лаго-Санто-е-Монте-Марманья
Маршрут Карт Google від Корнільо до автостоянки

Де знаходиться стежка (Centiero)?

Центро (шлях) починається через сто метрів після паркування автомобіля. Просто перетніть Rifugio Lagdei, і ви знайдете свій шлях.

Похід від Лаго Санто до Монте Марманья: повний посібник

Тепер, коли ви знаєте, як отримати хвіст, ви готові до найцікавішої частини: походу. Ви можете вибрати один з різних варіантів, щоб піднятися на вершину Монте Мармагана.

Перший варіант — крісельна підйомник (Sejivia) від початку дороги до Lego Santo. Однак крісельні підйомники працюють не завжди, тому перед поїздкою варто перевірити свій розклад.

Коли я повернувся туди в серпні 2020 року, я не скористався крісельною підйомником, щоб дістатися до Лаго Санто. Це додає від 60 до 90 хвилин походу. Потім, коли ви досягнете озера Санто, ви можете зробити перерву, перш ніж відправитися на пік Монте-Марманья.

Озеро Санто в Емілії-Романьї
Це Лаго Санто. Зображення надано Ріфуджіо Маріотті. Кредит мені

Перший відділ цього альпінізму знаходиться в лісі, а значить, від спеки ви не постраждаєте. Крім того, на озері є фонтан, тож ви можете випити надзвичайно прісної води.

Я б порекомендував:

  • Якщо ви відчуваєте, що готові до довгої подорожі (4-6 годин), не користуйтеся Sejivia (крісельний підйомник).
  • Якщо ви відчуваєте, що готові до короткої подорожі (3 години), візьміть Sejivia

Друга частина подорожі від Лаго Санто до Монте Марманьї проходить не в джунглях. Перша третина другої частини знаходиться в лісі, а інша третина в альпійському ландшафті (без дерев). Це означає, що ви можете постраждати від спеки.

Скористайтеся перевагами фонтану Лаго Санто і наповніть свої пляшки, перш ніж відправитися на другу частину стежки.

Тоді, як тільки ви досягнете вершини, ви будете на висоті 1852 метри над рівнем моря. Насправді гора Марманья має висоту 1852 метри, що робить її однією з найвищих вершин у цьому районі. Апенніни мають вищі гори висотою понад 2000 метрів, але вони розташовані на схід від цієї території.

Зелені гори вдень
Вид на гору Монте Марманья. Кредит мені

На стежці ви побачите кількох туристів. Це не дивно, оскільки похід є частиною поточної траси під назвою Marlo Magna в Анелло-дель-Лаго-Санто-е-Монте. Якщо ви хочете отримати більше інформації про походи навколо озера Санто та Монте Марманья, я пропоную вам відвідати спеціальний веб-сайт TrekkingItalia в цій області.

Підпишіться разом із написаним під час ходьби
Знак, знайдений в горах поблизу Монте Марманьї. Кредит мені

Поширені запитання про Анелло дель Лаго Санто е Монте Марманья.

Перш ніж вирушати в дорогу, не хвилюючись, ви можете дізнатися деяку інформацію для планування походу. Відповіді на наступні запитання допоможуть вам підготуватися до поїздки на вершину Монте Мармагана.

Це допоможе вам зрозуміти, де пообідати і де можна спати, якщо плануєте кількаденну подорож! Отже, ось питання про Анелло дель Лаго Санто е Монте Марманья

  • Чи є ресторан на стежці?
  • Чи є на стежці притулок?
  • Dove C Trova il Refugio Mariotti? Де знаходиться хатина в горах Маріо?
  • Що таке Meteo (погода) в Монте Мармагана?

Чи є ресторан на стежці?

На початку маршруту в Rifugio Lagdei є ресторан. У Refugio Mariottti в Лаго Санто також є ресторан. Більше ніде немає де поїсти.

Чи є на стежці притулок?

На стежці в Лаго Санто є хатинка. Він називається Refugio Marioti (Гірська хатка Маріоті), і тут можна поїсти.

Dove C Trova il Refugio Mariotti? Де знаходиться хатина в горах Маріо?

Rifugio Mariotti знаходиться в Лаго Санто. Це гірська хатина для мандрівників.

Що таке Meteo (погода) в Монте Мармагана?

Взимку сніг може випасти на всіх горах. Взимку не бажано підніматися на вершину Монте Мармагана. Проте влітку ця місцевість зазвичай сонячна.

Я знову зробив цей похід у серпні 2020 року, і це був один із найкращих походів у моєму житті. Краєвид, який пропонують Апеніни, неймовірний. Це те, що ви також повинні насолоджуватися. Тепер, коли у вас є всі дані, необхідні для планування поїздки, не чекайте і починайте

Якщо ви мандрівник, який шукає натхнення для свого наступного альпінізму, я рекомендую вам ознайомитися з двома іншими статтями на моєму веб-сайті:

  • Підйом на Бен-Невіс, це легко?
  • Чи потрібен кисень, щоб піднятися на Кіліманджаро?

До зустрічі в будь-якій точці світу!

Від Пост-Лаго-Санту до Монте-Марманьї: найкращі походи на Апенніни вперше з’явилися на Roots Traveler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.