Все, що вам потрібно знати про заборону на поїздки в Новий Південний Уельс

Новий Південний Уельс, Австралія, славиться своїми прибережними містами, золотими пляжами та природними парками. Відвідувачі вважають це місце екзотичним, оскільки воно пропонує унікальні можливості для харчування, походів, кемпінгу та відпочинку з родиною та друзями. Після недавнього карантину через епідемію багато міжнародних туристів упустили розваги та розкіш, якими славиться цей континент.

За даними Tourism Australia, до епідемії країна прийняла 9,3 мільйона відвідувачів, а туристи витратили близько 32 мільярдів доларів з 2018 по 2019 рік. Після епідемії в 2020-2021 роках і пов’язаного з цим карантину кількість міжнародних туристів скоротилася майже до нуля, що призвело до втрати в 29,2 мільярда доларів.

У листопаді минулого року Австралія вирішила знову відкрити свій маршрут для міжнародних туристів, але з деякими обмеженнями. Важливо знати обмеження та перевірити прогноз Нового Південного Уельсу перед переїздом до Австралії.

Заборона на поїздки до та з Нового Південного Уельсу

Люди, які подорожують повітряним транспортом з Нового Південного Уельсу, повинні дотримуватися інших правил. Давайте розглянемо деякі з цих правил більш детально:

Самоізолюватися та тестувати

Вакциновані та невакциновані туристи повинні самоспалитися та швидко здати аналізи на антиген вдома. Якщо ви повністю вакциновані, ви можете піти додому і ізолюватися, поки не отримаєте звіт про тестування.

Усі іноземні мандрівники повинні пройти експрес-тест на антиген. Необхідно перевірити протягом 24 годин після приземлення в Новому Південному Уельсі. Невакциновані туристи повинні відправитися на карантин в готелі та перебувати в самоізоляції протягом семи днів.

Показати медичні документи

Якщо у вас є основне захворювання і ви не можете зробити щеплення від Covid-19, вам потрібно буде показати цю медичну карту відповідним органам.

Люди з алергією та хронічними проблемами зі здоров’ям повинні перевірити прогноз Нового Південного Уельсу перед поїздкою, оскільки погода в штаті може не сприяти їхньому здоров’ю.

Кліматичні особливості Нового Південного Уельсу спекотні влітку і холодні взимку. Найкраще підготуватися до погоди, перш ніж відправитися в штат. Ви можете прочитати прогноз погоди в Інтернеті перед бронюванням авіаквитка.

Професор вакцинації д-р.

Поліція та прикордонники можуть попросити міжнародних мандрівників показати свій сертифікат вакцини від COVID-19. Якщо ви повністю вакциновані, вам потрібно буде надати підтвердження імунізації.

Навіть міжнародні транзитні пасажири повинні дотримуватися цих правил і правил, якщо їх час у перевезенні перевищує 24 години. Усі пасажири, які подорожують до Нового Південного Уельсу, повинні дотримуватись рекомендацій щодо здоров’я, виданих урядом після прибуття.

Заборона на поїздки для місцевих жителів Нового Південного Уельсу

Згідно з останніми інструкціями уряду Нового Південного Уельсу, немає обмежень на міждержавні поїздки до та з Нового Південного Уельсу. Однак, живучи в Новому Південному Уельсі, ви повинні дотримуватися обов’язкових правил і норм. Ці правила включають:

Маска

Усі, кому виповнилося 12 років, повинні носити маску в громадському транспорті, у державних лікарнях, гуртожитках, в літаках та на зборах понад 1000 осіб. Маски є обов’язковими, якщо фізична дистанція неможлива. Маска повинна бути двошаровою. Це не повинна бути хірургічна маска.

Безпечна реєстрація на COVID-19

Безпечна реєстрація необхідна для входу в нічний клуб, стрип-клуб, бордель і музичний фестиваль. Мешканці повинні зібрати контактні дані в цьому приміщенні та пройти реєстрацію через додаток Service New South Wales.

Докази вакцинації

Більшість туристичних визначних пам’яток Нового Південного Уельсу не вимагають пред’являти картки вакцинації або підтвердження, оскільки тепер вони відкриті для всіх. Однак, можливо, вам все одно доведеться показати свою вакцинну картку в місці, де:

  • Там зібралося більше тисячі людей
  • Деякі галузі вимагають від відвідувачів показати картки з вакцинами

Covid-19 вплинув на те, як люди подорожують. Зараз вони більше піклуються про своє здоров’я та самопочуття. Оскільки епідемія повертається в новому вигляді, важливо дотримуватися правил, які введені для запобігання Covid-19.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе іноземним мандрівникам найбільше насолодитися відпусткою в Новому Південному Уельсі. Важливо розрахувати тривалість саморозлучення під час подорожі до Австралії, щоб визначити, як довго ви повинні залишатися в країні.

Припустимо, ви летите на ділову зустріч, яка може тривати до двох днів. Можливо, вам знадобиться спланувати за сім днів до зустрічі, щоб ви могли перебувати на карантині.

Австралія дуже сувора до своїх правил і правил. Така економія вигідна як австралійцям, так і туристам. Знання обмежень допоможе забезпечити безпечне та безпроблемне перебування

Все, що вам потрібно знати про публікацію про заборону на поїздки в Новий Південний Уельс, вперше з’явилося на Roots Traveller.

Leave a Reply

Your email address will not be published.