Вертолітний тур на водоспад Ігуасу: найкращий спосіб побачити це місце

Водоспад Ігуасу є особливим місцем у Латинській Америці, оскільки вони розташовані на кордоні Бразилії та Аргентини. Також цікаво відзначити, що Парагвай також дуже близько до водоспаду Ігуасу. Враховуючи той факт, що водоспад Ігуасу оточений великим тропічним лісом, розумно вибрати вітер, щоб відвідати водоспад Ігуасу, і саме про це ця стаття. Отже, чому гелікоптерний тур – найкращий спосіб побачити водоспад Ігуасу?

Гелікоптерні тури – найкращий спосіб побачити водоспад Ігуасу, оскільки з висоти пташиного польоту можна побачити водоспади будь-якої країни. Люди можуть замовити польоти на гелікоптері з Бразилії, Аргентини та Парагваю. Гелікоптерні тури коштують близько 100 доларів на людину за хвилину.

Якщо ви хочете побачити, як виглядає гелікоптерний тур, подивіться відео нижче!

На цьому відео ви можете побачити водоспад Ігуасу з повітря. Ця поїздка на гелікоптері триває близько 15 хвилин. Продюсер також дає цікаву інформацію під час відео. Кредит Закарі Берр Абелю

Чим ще потрібно зайнятися водоспадом Ігуасу, окрім гелікоптерних турів?

Оскільки водоспад Ігуасу є туристичним місцем, у цьому районі є багато розваг. Звісно, ​​про першу ми вже згадували: гелікоптерний тур. Але в Ігуасу є й інші справи. Ось список речей, які можна зробити у водоспаді Ігуасу:

  • Замовте прогулянку на човні
  • Проведіть ніч у Belmond Hotel Das Cataratas
  • Табір в районі
  • Похід стежкою
  • Побачити дику природу

Подорож на човні

Перше, що ви можете зробити в цьому районі, це купити квиток на прогулянку на човні навколо водоспаду Ігуасу. Це чудовий спосіб відвідати околиці. Ціна такої поїздки може змінюватися в залежності від того, як ви її бронюєте.

У напрямку до Аргентини є прогулянки на човні навколо водоспаду Ігуасу та джунглів. У напрямку до Бразилії ви не можете піти в джунглі, що дешевше. Під час подорожі на човні вам слід взяти з собою купальник, оскільки вода в цьому районі неспокійна.

Чудова пригода, організована джунглями Ігуасу, чудовий спосіб насолодитися джунглями та водоспадом. Вартість даного туру 4000 доларів на людину (або 48 доларів).

Готель

Якщо ви плануєте залишитися більше ніж на один день, що ви можете зробити, щоб не поспішати, у вас є два варіанти: або залишитися в готелі, або відправитися в кемпінг. Перший варіант дорожчий, але саме він дозволить вам перебувати серед природи найбільше.

Насправді, поруч із водоспадом є чудовий готель: Belmond Hotel Das Cataratus, який розташований поруч із Бразилією. Цей готель пропонує своїм гостям неймовірний краєвид. Це чудовий спосіб мати ресторан (тут їх небагато)

Це тип мрії про відпочинок у водоспаді Ігуасу, тому що ви можете насолоджуватися водоспадом з дому. Однак це відносно дорогий досвід. Забронювати номер на одну ніч вам обійдеться приблизно в 300 доларів.

Чи можете ви відпочити у водоспаді Ігуасу?

Якщо ви виберете другий варіант, кемпінг, вам слід знати кілька речей, щоб відповідно підготуватися до своєї подорожі. По-перше, чи можете ви розташуватися біля водоспаду Ігуасу?

Кемпінг на водоспаді Ігуасу дозволений у спеціальній зоні для кемпінгу. Це місце розташоване за півкілометра від парку поруч з Аргентиною.

Цей вид відпочинку може бути менш дорогим, але дуже привабливим через багату дику природу навколо водоспаду Ігуасу. Ми обговоримо пізніше.

Чи можна плавати у водоспаді Ігуасу?

Ще один вид діяльності, який варто розглянути, — плавання. Звичайно, купатися було б німим прямо посеред водоспаду, але чи є можливість плавати навколо? Чи можна плавати у водоспаді Ігуасу?

Тільки водоспад, де можна купатися. Щоб потрапити туди, потрібно пройти 3,5 кілометри по стежці Макуко. Останній веде до невеликого водоспаду, де можна поплавати. Проте річка приносить із собою всіляку рибу та плазунів. Пам’ятайте, що плавати не рекомендується.

Якщо ви побачите диявольське горло, ви зрозумієте, чому купатися заборонено. Те, що ви побачили веселку під час польоту на вертольоті, не означає, що водоспад Ігуасу є безпечним місцем для плавання. Крім того, верхній контур не доставить вас до місця, де ви можете плавати.

Дика природа

Водоспад Ігуасу відомий не тільки своїми водоспадами. Звичайно, туристи в першу чергу їдуть туди, щоб побачити водоспади, але зазвичай вони вражені різноманітністю тваринного світу: стільки видів на цій території!

На водоспаді Ігуасу ви побачите метеликів, птахів, котів (різновид єнотів) у тропічному лісі.

Тож не чекайте та отримайте квиток! Щоб увійти до парку, потрібно сплатити вхідний внесок. Ціна входу на водоспад Ігуасу становить 800 доларів за Аргентину, аргентинський песо і 70 доларів за бразильський бразильський реал, що в доларах США рівно стільки ж: 18 доларів.

На зображенні нижче показано, які перегляди можна отримати за таку ціну! Ви навіть можете побачити веселку, яка зазвичай з’являється через бризки води.

Міст через водоспад Ігуасу, де фотографують туристи. Слава Саші Лантуху

Чи можете ви летіти з Ріо-де-Жанейро, Буенос-Айреса та Сан-Паулу до водоспаду Ігуасу на гелікоптері?

Оскільки вертольоти — найкращий спосіб побачити водоспад Ігуасу, чи варто запитати, чи можна дістатися до водоспаду Ігуасу на гелікоптері з більших Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу та Буенос-Айреса?

З Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу та Буенос-Айреса гелікоптером дістатися до водоспаду Ігуасу неможливо. Коли вертоліт летить на максимальній швидкості (близько 260 км/год), то від Ріо до водоспаду Ігуасу він займе близько 6 годин на вертольоті, що дуже дорого.

Чи можете ви летіти до водоспаду Ігуасу?

Оскільки гелікоптери не варіант, літати, мабуть, непогано. Але чи є аеропорт біля водоспаду Ігуасу? Чи можете ви летіти до водоспаду Ігуасу?

Є можливість полетіти до водоспаду Ігуасу. Посадка в міжнародному аеропорту Фос-ду-Ігуасу – найкращий варіант. Міжнародний аеропорт Фос-ду-Ігуасу — найближчий аеропорт до водоспаду Ігуасу. Його код аеропорту IGU. Є регулярні безпосадкові рейси.

У наступній таблиці ви можете побачити відстань між зазначеним містом і водоспадом Ігуасу та час сісти на літак тут.

Місто Відстань (Кілометри) Час в літаку (годин)
Ріо-де-Жанейро 1500 кілометрів 2 години
Сан-Паулу 1000 кілометрів 1 година 30 хвилин
Буенос-Айрес 1300 кілометрів 1 година 50 хвилин
У таблиці наведено відстані між кількома містами та водоспадом Ігуасу, а також час перельоту з цього міста до водоспаду Ігуасу.

Це означає, що політ до водоспаду Ігуасу — найкращий варіант. Ви навіть можете здійснити одноденну поїздку з Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу та Буенос-Айреса та швидко оглянути місцевість. Насправді, водоспад Ігуасу не займе багато часу, особливо якщо ви хочете побачити лише один напрямок.

Чи можна перетнути кордон з водоспадом Ігуасу?

Водоспад Ігуасу розташований як в Аргентині, так і в Бразилії. Це означає межу прямо посередині води. Але чи можна перетнути кордон з водоспадом Ігуасу?

Завдяки дорозі, розташованої в 10 кілометрах на захід від водоспаду Ігуасу, ви можете перетнути кордон між Аргентиною та Бразилією у водоспаді Ігуасу. Ви повинні пройти класичну перевірку безпеки.

Чи можна побачити водоспад Ігуасу з Парагваю?

Деякі люди згадали, що водоспад Ігуасу не тільки розділяє дві країни, вони кажуть, що водоспад Ігуасу розділяє Аргентину, Бразилію та Парагвай. Що ж, це правда, що Парагвай дуже близько до водоспаду Ігуасу, але це не так близько! Отже, ви можете побачити водоспад Ігуасу з Парагваю?

Ви не можете побачити водоспад Ігуасу з Парагваю, тому що кордон між Аргентиною, Бразилією та Парагваєм знаходиться за 20 кілометрів від водоспаду. Однак ви точно можете побачити водоспад Ігуасу з Парагваю. Для цього потрібно поїхати в Аргентину або Бразилію.

Вся інформація, яку вам потрібно знати, перш ніж замовити гелікоптерний тур водоспадом Ігуасу

Тепер ви, напевно, маєте краще уявлення про те, як працює це місце і як вам слід спланувати свою подорож під час перебування. Але все ж є ще деякі речі, які вам потрібно знати. Це більше стосується здорового глузду, ви можете відвідати водоспад Ігуасу, не знаючи про них. Але для вашої цікавості це все одно цікаво.

Чи є водоспад Ігуасу найбільшим водоспадом у світі?

Як ви, можливо, бачили на попередніх фотографіях, водоспад Ігуасу величезний. Кількість крапель неймовірно велика, як і кількість крапель. Фактично, водоспад Ігуасу має близько 275 водоспадів. Це робить його найбільшим водоспадом у світі? Чи є водоспад Ігуасу найбільшим водоспадом у світі?

За висотою і шириною водоспад Ігуасу не отримав всесвітньої нагороди. Однак водоспад Ігуасу є найбільшим водоспадом у світі. 275 водоспадів додають набагато більше, що робить його навіть більшим, ніж Ніагарський водоспад, водоспад Вікторія та водоспад Ангелс.

Якщо буде битва між водоспадами, то виграють водоспад Ігуасу проти Ніагарського водоспаду (в 2 рази довший і в 3 рази ширший ніж Ніагарський водоспад) і водоспад Ангелс (набагато більший). Однак, з точки зору висоти, водоспад Ігуасу проти водоспаду Вікторія слід втратити.

Чи є водоспад Ігуасу дивом природи?

Водоспад Ігуасу, який часто вважається одним із чудес світу, у 2011 році був названий одним із 7 нових чудес природи. І не дарма! Це падіння неймовірне. Водоспад Ігуасу є дивом природи, оскільки входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Національний парк водоспадів Ігуасу відомий своїми водоспадами та дикою природою.

Як і долина Йосеміті, Улуру, Гранд-Каньйон, затока Халонг та багато інших місць, ЮНЕСКО вирішила нагородити водоспад Ігуасу за його красу.

Водоспад Ігуасу висихає?

У квітні 2020 року потік водоспаду Ігуасу був у 5 разів нижчим, ніж у квітні 2013 року. Однак сказати, що водоспад Ігуасу висихає, це трохи екстраполяція Отже, водоспад Ігуасу висихає?

Наразі неможливо сказати, чи пересихає водоспад Ігуасу. Все, що вчені можуть сказати, це те, що під час епідемії Covid-19 у 2020 році була посуха. Протягом сезону дощів було менше, деякі водоспади висохли. У тих сухих водоспадах не текла вода, але тепер проблему вирішено.

Кожен у світі знає про екологічні проблеми. Ці проблеми впливають на всю планету, і ми повинні гарантувати, що подорожуємо відповідально, щоб не знищити чудеса природи.

Як утворився водоспад Ігуасу?

Трохи з історії цього дива природи. Водоспад Ігуасу рукотворний? Як утворився водоспад Ігуасу?

Водоспад Ігуасу був утворений вулканами, що означає, що водоспад Ігуасу не створений людиною.

Більше інформації про водоспад Ігуасу

Навколо водоспаду Ігуасу було знято багато фільмів, документальних і фільмів. Найновіша – Чорна Пантера. Але якщо ми повернемося в минулі роки, то можна назвати «Індіана Джонса і королівство кришталевих черепів», «Джеймс Бонд» та інші документальні фільми.

Якщо ви хочете більше інформації про це місце, подивіться відео нижче!

Кредит BunnikTours

Сподіваюся, ця стаття була корисною. Коротше, давайте відповімо на два запитання: чому варто відвідати водоспад Ігуасу?

Людям варто відвідати водоспад Ігуасу, оскільки це диво природи, де ви можете насолоджуватися прогулянками на човні, гелікоптером, чудовими краєвидами та пішим туризмом.

Чим знаменитий водоспад Ігуасу? Водоспад Ігуасу відомий тим, що є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і найбільшим водоспадом у світі.

Вертолітний тур після водоспаду Ігуасу: найкращий спосіб побачити це місце – з’явитися на першому маршруті мандрівника.

Leave a Reply

Your email address will not be published.