Бен Невіс – Підніміться на найвищу вершину Великобританії та відкрийте для себе Шотландію

Бен Невіс: Хочете піднятися на вершину Великобританії? Якщо це так, то, можливо, це ваш перший пост. Тут я розповім вам, що вам потрібно знати про Бен Невіс.

Деякі мандрівники над Бен-Невісом. Фото з веб-сайту Товариства Альцаймера, який пропонує походи

Мій звіт про подорожі Бен-Невісом

Бен Невіс був частиною подорожі, яку я здійснив по Шотландії. Серед острова Моул, Інвернесс, Единбург та інші віддалені села. Це була кульмінація цієї подорожі. Для цього переїзду я переспав у Форт-Вільям — найближчому гірському місті — дві ночі. Це дозволило мені кілька разів побачити цю неймовірну гору.

Завжди приємно милуватися Бен-Невісом з усіх боків і за будь-якої погоди. У Шотландії можливий дощ. Коли це станеться, навколо пагорба може падати туман. Це створює те саме середовище, яке ви можете відчути, коли відвідуєте Old Man of Stores. З іншого боку, коли світить сонце, світло жовтої трави робить пейзаж неймовірним: це найкраща пустеля! У мене була можливість насолоджуватися цими двома погодами, і я можу сказати вам, наскільки це виглядає по-різному. Єдине, чого я не помітив, це сніг, який ми іноді помічали вище.

Ще один рай для альпіністів

Як і Ель-Капітан в долині Йосеміті, на Бен-Невіс можна піднятися. Насправді є гарний пагорб, який ви можете побачити на наступному фото нижче. Незважаючи на те, що Йосеміті – це ще один рівень для альпіністів, Бен-Невіс вже є дуже хорошим стартом для загартованих альпіністів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про рівень, необхідний для сходження на Бен-Невіс, я пропоную вам прочитати цю статтю.

Деякі альпіністи продовжують намагатися піднятися на вершину Великобританії разом із фотографом Хемішом Фростом, який зробив знімки альпінізму та трекінгу, а Грег Босвелл прийняв виклик близько до серця. Дивіться чудові фотографії з цієї пригоди прямо нижче. І дізнайтеся більше про Грега Босвелла на його сторінці в Instagram, щоб знати, де можна піднятися на велику гору.

Людина піднімається на вертикальну крижану стіну
Грег Босвелл і Хеміш Фрост впоралися з цією неймовірною проблемою. Сходження в гори – це їхній спосіб розповідати про пригоди. З цією фотографією вони поділилися з нами звітом про подорожі в Бен-Невісі.

Що я рекомендую

Якщо скелелазіння — не ваша чашка чаю, ви все одно можете йти за моїми кроками. Мій досвід роботи в Бен-Невісі був чудовим. Є два варіанти для вашого сну: Форт Вільям або Глен Кой, ще одне невелике село. Якщо ви виберете останнє, ви дійсно будете спати в горах, на дні долини Гленко. Вони обидва мають справу зі своєю впевненістю, коли вирішують розпочати свою ігрову діяльність.

Тоді, коли ви вибрали, де спати, ви зробили найважчу роботу. Ви можете просто насолоджуватися краєвидом. У районі є кілька походів. Піша прогулянка – чудовий спосіб оцінити це місце, тому я пропоную вам пройти тут. Однак варто бути уважним до погоди: дощ може вас застати!

Чи є готель поблизу Бен-Невіс?

Моя подорож до Шотландії трохи старіє. Я поїхав туди влітку 2014 року, але у мене досі залишилися теплі спогади про цю країну. Люди найдобріші в світі, а пейзаж походить прямо з фантастичного фільму. Бен-Невіс — один із краєвидів, про які я думаю найбільше. Це найвища точка у Великобританії, і я хотів би повернутися туди, щоб піднятися або розташуватися в цьому районі.

Але коли йдеться про житло, де спати? Чи є готель поблизу Бен-Невіс?

Є готелі у Форт-Вільям, найближчому до Бен-Невісу місті. Люди також можуть забронювати номер для ночівлі, що дуже поширене в Шотландії.

Задом наперед

Немає кращого способу отримати натхнення, ніж прочитавши статтю. Щоб повернутися з Бен-Невіса, ось кілька знімків з дрона. Звісно, ​​це більш вражаюче побачити в реальності, тому найкраще було б відвідати місце. Якщо так, я хотів би почути про ваші звіти про подорожі до Бен-Невіса в майбутньому.

Знімки з дрона, зроблені Park Hill Productions, які поділяють як міські, так і природні пейзажі по всьому світу.

Буде видно в будь-якій точці світу.

Post Ben Nevis – Підніміться на найвищу вершину Великобританії та відкрийте для себе Шотландію вперше з’явилася на Routes Traveler.


Leave a Reply

Your email address will not be published.